Generali i „Woman to Watch 2012”

Tytuł może brzmi dziwacznie i pozornie się z sobą nie łączy. Jednak ludzie śledzący rynek ubezpieczeń dobrze wiedzą co się stało. „Woman to Watch” to nagroda, która przyznawana jest przez redakcję amerykańskiego tygodnika „Business Insurance” i właśnie tym prestiżowym tytułem została wyróżniona Magdalena Nawłoka, która w Generali pełni funkcję Dyrektora Finansowego oraz jest Członkiem Zarządu Grupy w Polsce.

1134419 woman„Woman to Watch” to prestiżowy tytuł przyznawany przez „Business Insurance” (jeden z najstarszych amerykańskich tygodników o tematyce ubezpieczeniowej, przeznaczony m.in. dla kadr zarządzających), statuetką wyróżnia się co roku 25 kobiet z całego świata. Nagroda przyznawana jest od 6 lat kobietom, które zajmują się ubezpieczeniami, ocenami ryzyka oraz dziedzinami pokrewnymi. W tym roku nominowanych było 400 Pań, wśród nich Dyrektor Finansowy oraz Członek Zarządu Grupy Generali w Polsce Magdalena Nawłoka, która ostatecznie została wyróżniona tytułem „Woman to Watch 2012”.

Warto pokrótce przybliżyć osobę jedynej polskiej laureatki tej prestiżowej nagrody w Polsce. Magdalena Nawłoka ukończyła Wydział Handlu Zagranicznego Akademii Ekonomicznej w Krakowie, jest absolwentką studium prawniczego przy Uniwersytecie Jagiellońskim, a także ukończyła Program szkoleniowy dla wyższej kadry managerskiej w Aschridge Business School. Magdalena Nawłoka jest również certyfikowanym głównym księgowym. Od kilkunastu lat związana jest z branżą ubezpieczeniową, swoją karierę zawodową z Generali rozpoczęła w marcu 2011 roku.

Przypomnijmy tylko, że Generali w Polsce swoje pierwsze placówki otworzyło w pierwszej połowie XIX. W roku 1948 odebrano wszystkim prywatnym i zagranicznym towarzystwom ubezpieczeniowym prawo do działalności w Polsce. Generali wróciło na polski rynek ubezpieczeniowy w roku 1998 jako Risk Consulting Sp. z o.o. Obecnie w skład grupy wchodzi pięć spółek, towarzystwo jest laureatem wielu prestiżowych nagród (m.in. w roku 2010 „Srebrny Parasol” i tytuł Najlepszego Ubezpieczyciela w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw w roku 2009). Generali oferuje ubezpieczenia m.in.: majątkowe i komunikacyjne.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych Generali oferuje:

• OC,
  • AC,
  • Assistance,
  • NNW,
  • Ochrona prawna,
  • Zielona Karta.

Towarzystwo przygotowało dla swoich klientów wiele zniżek np. za bezszkodową jazdę, za zakup ubezpieczeń w Pakiecie Komunikacyjnym (OC, AC, Assistance, NNW). Ubezpieczenia komunikacyjne można kupić m.in. w systemie Direct i przez Internet.

Przed podpisaniem umowy warto zapoznać się ze szczegółową ofertą towarzystwa ubezpieczeniowego Generali, a także porównać ceny przy pomocy kalkulatora ubezpieczeń OC i AC, który w ciągu kilku minut przedstawi realne oraz indywidualne wyniki wraz z kosztem zakupu określonych ubezpieczeń.